Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Şirketimiz, paslanmaz sektörüne hizmet etmek amacıyla 2023 yılında Bursa’da kurulmuştur. 1.sınıf paslanmaz malzemelerin üretimini ve satışını gerçekleştirerek paslanmaz sektörüne yüksek hizmet kalitesi sunmak en öncelikli hedeflerimizden birisidir. 2023 yılında bu hedef doğrultusunda başarılı çalışmalarımız neticesinde, İstanbul’da merkez depomuz kuruldu. Yüksek iş ahlakı, disiplin ve kalite benimsediğimiz başlıca ilkelerimizdendir. Bu hedef doğrultusunda 2023 yılı itibariyle uluslararası pazarlara hizmet etmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, dürüst ve en uygun çözümler sunarak, uluslararası standartlar seviyesinde, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktır.

Misyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da yenilikçi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, toplumun her kesimine, insani değerleri göz önünde bulundurarak alanında lider bir firma olmaktır.

image

Uzman Kadro,Yüksek Kalite ve Hız.

Firmamız, Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya ülkelerine aynı hız ve kararlılıkla hizmet eden bir paslanmaz çelik firmasıdır. Hijyenik ve endüstriyel olmak üzere tonlarca stok ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yüksek Kalite

Yüksek kalite malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Uzman Kadro

Sonuç odaklı uzman kadromuz, sizlere hizmet için burada.

Hız

Projelerinize ve taleplerinize hızla yanıt veriyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorun!
Hoşgeldiniz, kurumsal temsilciniz ile görüşmek için hemen yazın.