Metal grupları içerisinde sağlamlığı kanıtlanmış ve insan sağlığı gibi önemli noktalarda kullanılmak üzere üretilen krom karışımlı bir metal alaşım olan çelik, üretilmesi kadar önemli olan bir başka konuda satış yapan paslanmaz çelik firmaları olmaktadır.

Satın almak için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Almak istediğiniz ürünü, satın almak istediğiniz yer, ürün kadar önemli. Satın almak istediğiniz ürünün istediğiniz özelliklerde ve yeterli kalitede olması çok mühim bir konudur

Satın almak için önemli olan konular?

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli durum, aldığınız ürünün istediğiniz kalite standartlarına sahip ürün olmasıdır. Her ne kadar sözlü olarak size “bu kalitede” ürün diye belirtilmiş olsa bile sizin bu ürün ile alakalı sertifikasını talep etmeniz gerekmektedir. Sertifika talebi aldığınız ürünün hammaddesinin gelmiş olduğu ülke/firma bilgisi, hangi yoğunlukta üretildiğini göstermektedir. (ürün gruplarına göre sertifika içeriği değişebilir, satış temsilcisi bu konuda talep etmeniz halinde size bilgi aktarıcaktır)

Sertifika almak mümkün değil ise?

Eğer sertifika almak gibi bir durum söz konusu değil ise muhakkak, fatura içerisine aldığınız ürünün bilgilerinin belirtildiğini teyit ediniz. Bu şekilde almış olduğunuz yer ile aldığınız ürün arasında bir belgeniz olmaktadır. Bu gibi durumlar genelde olağan durumlardır. Nedeni ise bazı ürünlerin yurt dışından ithal edilmesinden kaynaklanan gecikmelerin müşteri tarafından uygun görülmemesidir.

İç pazardan üretilen ürünler müşteriye sunulmak için bazı sertifikasyon belgeleri tecrübe ve deneyim ile teyit edilip ürün müşteriye sunulmaktadır. Bu konuda firmamızın 20 yıllık tecrübeli uzman kadrosu size ürünler hakkında faturaya yansıtarak garanti sağlamaktadır. Uzmanlarımıza güven sağlayabilirsiniz. Kurumsal firmamız bu gibi durumlarda her türlü denetimi sağlamaktadır.

Çelik Firması Teklif Usulü Tüm Türkiye

Çeliksan paslanmaz çelik firması, aldığınız ürünler için size fatura veya kalite sertifikalarını iletmektedir. İhtiyacınıza en uygun paslanmaz çelik ürünü satış temsilcimiz ihtiyacınıza göre belirleyip, sizin için uygun olan standart kalitesindeki ürünü tavsiye edebilir. Başta istanbul ve bursa olmak üzere tüm Türkiye ürünleri iletmekteyiz.

Paslanmaz Çelik Firması İstanbul

İlçe farketmeksizin İstanbul içerisinde istediğiniz ürün kalite ve ölçülerinde özel üretim veya standart boylarda ürünleri satış temsilcimiz ile görüşüp teslim alabilir veya taşıma işlemi ile tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul depomuzdan ürün çıkışı yapılmaktadır.

Paslanmaz Çelik Firması Bursa

İlçe farketmeksizin Bursa içerisinde istediğiniz ürün kalite ve ölçülerinde özel üretim veya standart boylarda ürünleri satış temsilcimiz ile görüşüp teslim alabilir veya taşıma işlemi ile tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Bursa depomuzdan ürün çıkışı yapılmaktadır.