Bir çok sektör ve endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilen, farklı ebat, farklı kalite ve ürün belgeleriyle paslanmaz çelik metal gruplarını birbirine bağlamak için kullanılan bağlantı elemanlarına “fitting” denilmektedir.

Çelik alaşımlı bağlantı elemanları, plastik malzemeye göre daha uzun ömürlü olmakla birlikte aynı zamanda hijyenik ürün grupları için sağlık açısından en uygunu olmaktadır.

Çelik Boru Bağlantı Elemanları Nelerdir?

Bağlantı elemanları birden fazla ürünün birbirine en profesyonel şekilde kenetlenmesi ve bir bütün halinde akışkan sıvının dışarıya sızmadan, dışarıdan herhangi bir hava girişi olmadan tek bir bağlantı gibi birbirine kilitlenmesini sağlar.

Yukarıda sıralamış olduğumuz liste içerisinde sitemiz üzerinden erişebileceğiniz başlıca bağlantı elemanlarını sıraladık. Sizde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmak için diğer müşterilerimiz gibi bizimle iletişime geçip teklif alabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile ürün gruplarına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir veya başlıca “Paslanmaz Çelik Ürünlerimiz” incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.